Uczę efektywnie
i z pasją

Co to jest Swoter?

Swoter może być Twoim przyjacielem, współpracownikiem, partnerem biznesowym. To platforma interaktywna dla osób zainteresowanych nauką i dokształcaniem w dowolnej dziedzinie oraz dla nauczycieli, korepetytorów, trenerów i placówek świadczących usługi edukacyjne. Dzięki holistycznemu podejściu do nauki Swoter oferuje kompleksową pomoc w znalezieniu nauczyciela, instruktora, mentora zgodnie z preferencjami lokalizacji, czasu i ceny. Nauczyciel i szkoła korzystająca z tego nowoczesnego narzędzia otrzymuje pełne wsparcie w kwestii planowania grafiku, obsługi płatności, archiwizacji i wymiany materiałów pomocniczych oraz komunikacji z uczniami.

Jak to działa

Dołącz do Swoter

Zostań częścią naszej społeczności.
Zarejestruj się i w kilku prostych krokach
utwórz swój profesjonalny profil.

Twój kalendarz

Określ swoją dostępność i preferencje w zakresie dojazdów, lokalizacji i cen. W ten sposób powstanie interaktywny kalendarz widoczny dla uczniów. Opłata, stanowiąca rezerwację lekcji sama spłynie na twoje konto. Wystarczy już tylko potwierdzić spotkanie!

Rozwijaj się z nami!

Przy wsparciu Swoter twój grafik sam się zapełnia. Zyskujesz nowe, ciekawe zlecenia oraz opinie i oceny uczniów budujące Twoje porfolio. Rozwijasz swój warsztat i bazę klientów budując własną, silną markę lektora. Dołącz do Swoter i rozwijaj się z nami!

Poznaj wszystkie możliwości Swoter

Korzyści dla nauczyciela

zarządzaj efektywnie swoim czasem i zarabiaj więcej

buduj swoje portfolio i zdobywaj klientów

twój grafik wypełnia się sam, zgodnie z Twoją dostępnością

promuj swoją markę i buduj własny biznes